Zmiany w prawie pracy - szkolenie


Zapraszamy na szkolenie dotyczące zmian w przepisach Kodeksu Pracy!

Odbędzie się ono 4 grudnia 2018 r. w godz. od 10:00 do 14:00. 

Program szkolenia zakłada przekazania szczegółowych informacji na temat zmian w szeroko pojętym prawie pracy w nadchodzącym 2019 roku Obejmuje on zarówno te zmiany, które weszły w życie w roku 2018.

W programie m.in.:
1. Monitoring pracowników w świetle nowej ustawy o ochronie danych osobowych i RODO
2. Ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę
3. Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)
4. Zmiany w płacach planowane na 2019


Koszt szkolenia: 

·         Koszt  – 199 zł + 23% VAT – cena promocyjna przy zapisie do 19.11.2018

·         Koszt – 249 zł + 23% VAT – dla osób zapisanych po 19.11.2018

Trener: Dominik Podskok
Prowadzący ukończył w 2006 r. studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po odbyciu stażu w kancelarii adwokackiej pracował, jako asystent adwokacki. W 2010 roku rozpoczął świadczenie usług prawniczych w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Obecnie jest wspólnikiem kancelarii prawnej Podskok&Smoczyk w Poznaniu.
Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Głównym przedmiotem działalności kancelarii jest bieżąca, szeroko pojęta obsługa prawna przedsiębiorców, a specjalizacjami, w których spółka prowadzi główną działalność są prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych oraz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych. Kancelaria również aktywnie rozwija swoją działalność szkoleniową, między innymi współpracując, jako jej członek, z Polską Izbą Firm Szkoleniowych w Warszawie.
Prowadzący posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń, wykładów i warsztatów o tematyce prawniczej. Współpracuje z kilkunastoma krajowymi ośrodkami zrzeszającymi przedsiębiorców oraz podmiotami działającymi w zakresie rozwoju biznesu poszczególnych regionów. Ponadto jest autorem wielu programów szkoleń i warsztatów odnoszących się bezpośrednio do zmian w polskim systemie prawnym, a bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami nadaje tym szkoleniom praktyczny charakter.

 

Zapisy i wpłaty przyjmujemy do 1.12.2018 r.

Więcej informacji pod nr telefonu: 65 32 22 106 lub adresem e-mail: marketing@lcb.leszno.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: marketing@lcb.leszno.pl

Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy do pobrania!